Úsměv o Vás řekne víc, než tisíc slov.

Specializujeme se na parodontologickou a kosmetologickou péči.

KOSMETOLOGIE

Naše klinika Dentist care, s.r.o. v Ostravě - Zábřehu, nabízí málo invazivní metody korekce vzhledu pomocí kyseliny hyaluronové, aplikací botulotoxinu a úpravy obličeje niťovým liftingem.

Kosmetologie

Vrásky, stejně jako každou jinou nemoc je lepší řešit zavčas, zkrátka preventivně. Vrásky nejsou jenom o stavu kůže, jsou odrazem našeho celkového zdravotního a psychického stavu.

Abyste hezky vypadaly, případně nejen ženy ale i pánové hezky vypadali, nestačí jen podstoupit kosmetický nebo chirurgický zákrok. Je třeba v prvé řadě hodit za hlavu problémy, eliminovat stres a najít duševní klid a rovnováhu. Což je v dnešní uspěchané době tak trochu nereálná představa. Na druhou stranu jsou věci, nad kterými kontrolu mít můžeme. A tím je dostatek spánku a odpočinku, dostatek pohybu a především, mít pod kontrolou svůj jídelníček. Vyvážená strava by měla být přiměřeně kalorická ale i dostatečně pestrá, plná vitamínů a vlákniny a to vše by měl završit pravidelný pitný režim! Bez něj můžete podstupovat kosmetologické zákroky opakovaně a výsledek bude krátkodobý.

Vyvážený způsob života, sebou zaručeně přinese zdraví fyzické, ale i to duševní a úsměv, kterým pak obdarujete okolí, Vás bude bezpochyby činit krásnými i v očích ostatních.

A nyní si pojďme říci, že dospějete k rozhodnutí podstoupit některý z kosmetických zákroků. Pokud budete mít zájem o kosmetické korekce vzhledu, jste na správném místě.

Poskytujeme velmi málo invazivní metody korekce vzhledu, pomocí kyseliny hyaluronové, aplikací botulotoxinu a lifting obličeje nitěmi.

Kosmetologie

Objednejte se

OBJEDNEJTE SE K VYŠETŘENÍ: +420 736 286 937

email: info@dentist-care.cz

Náš tým

NÁŠ TÝM

O vaše zdraví a komfort během ošetření se postará náš zkušený personál. Každý člen našeho týmu je nezbytnou součástí celého procesu léčby. Budete se tedy u nás setkávat pravidelně a spolupracovat na úspěšném výsledku.

Nataliya Rapiy

Nataliya Rapiy

lékař stomatolog

Více

Barbora Racká

Barbora Racká

asistent lékaře

Více

Tereza Joanidisová

Tereza Joanidisová

dentální hygienistka

Více

Aktuality

  • 20 Pro 2020

    KOSMETOLOGICKÉ OŠETŘENÍ

    Nabízíme kosmetologické ošetření kyselinou hyaluronovou, aplikaci botoxu a niťový lifting! Těšíme se na Vás!

  • Přijmeme zdravotní sestru

    13. 1. 2020

    Přijmeme zdravotní sestu na poloviční úvazek do přátelského kolektivu.

Archív

Ordinace