Úsměv o Vás řekne víc, než tisíc slov.

Specializujeme se na parodontologickou a kosmetologickou péči.

Mezoterapie

Naše klinika Dentist care, s.r.o. v Ostravě - Zábřehu, nabízí málo invazivní metody korekce vzhledu pomocí kyseliny hyaluronové, aplikací botulotoxinu a úpravy obličeje niťovým liftingem.

Mezoterapie

Mezoterapie je maloinvazivní zákrok, pomocí kterého se do pokožky obličeje, krku, dekoltu a jiných částí těla vpravuje kosmetický prostředek mikrojehličkami. Účinná látka se aplikuje do povrchových, středních a hlubokých vrstev kůže (epidermis, dermis) a také k podkožnímu tuku. Pomocí této terapie se dají řešit problémy s únavou a dehydratací pleti, vrásky, pigmentové skvrny a akné. V oblasti obličeje se používá pro redukci tuku, zpevnění kůže, léčbu strií a celulitidy. Mezoterapie je vhodná i pro stimulaci růstu vlasů a jejich posílení.

Samotné mikrojehličkování podporuje tvorbu buněk elastinu a kolagenu a společně s léčivým roztokem aplikovaného séra se efekt zvyšuje.  

Zákrok je možné provádět v místním znecitlivění, ale i bez něj, jde o téměř bezbolestné ošetření.

Rekonvalescence po zákroku je velmi krátká a výsledek je viditelný téměř okamžitě. Již po prvním ošetření je efekt znatelný, avšak pro stabilizaci výsledku je dobré proceduru podstoupit vícekrát.

Při mezoterapii se často používají séra obsahující kyselinu hyaluronovou, vitamíny, aminokyseliny a látky pro redukci tuku tzv. lipolitika. Pokožka se po mezoterapi rozjasní, získá mladistvější vzhled a potřebnou hydrataci.

Mezoterapie

Objednejte se

OBJEDNEJTE SE K VYŠETŘENÍ: +420 736 286 937

email: info@dentist-care.cz

Náš tým

NÁŠ TÝM

O vaše zdraví a komfort během ošetření se postará náš zkušený personál. Každý člen našeho týmu je nezbytnou součástí celého procesu léčby. Budete se tedy u nás setkávat pravidelně a spolupracovat na úspěšném výsledku.

Nataliya Rapiy

Nataliya Rapiy

lékař stomatolog

Více

Barbora Racká

Barbora Racká

asistent lékaře

Více

Tereza Joanidisová

Tereza Joanidisová

dentální hygienistka

Více

Aktuality

  • 20 Pro 2020

    KOSMETOLOGICKÉ OŠETŘENÍ

    Nabízíme kosmetologické ošetření kyselinou hyaluronovou, aplikaci botoxu a niťový lifting! Těšíme se na Vás!

  • Přijmeme zdravotní sestru

    13. 1. 2020

    Přijmeme zdravotní sestu na poloviční úvazek do přátelského kolektivu.

Archív

Ordinace