Úsměv o Vás řekne víc, než tisíc slov.

Specializujeme se na parodontologickou a kosmetologickou péči.

NIŤOVÝ LIFTING

Niťový lifting je miniinvazivní kosmetická metoda, kterou naše klinika Dentist care, s.r.o. v Ostravě - Zábřehu poskytuje. V současnosti celosvětově oblíbené ošetření bez nutnosti chirurgického zákroku. 

Niťový lifting

Projevy stárnutí v podobě vrásek a poklesu kůže se u každého projevuje v jiném věku.

Lifting pomocí nití je moderní miniinvazivní metoda pro vytvarování kůže v oblasti obličeje, krku a jiných částí těla. Metoda je obzvlášť efektivní při tvarování kontury obličeje pozvednutím ústních koutků, obočí, tváře a krku.

Zákrok pomocí nití vytvoří liftingový efekt bez nutnosti podstoupit chirurgickou operaci a výsledkem je velmi přirozený vzhled.

Nitě rozdělujeme do dvou skupin. Za prvé zpevňující nitě, tzv. mezonitě, které se aplikují do podkoží jako síť, kolem níž se vytvoří kolagen a tím zajistí vyplnění a zpevnění pokožky v aplikované oblasti. Díky tomu pleť získá opět svůj objem a vrásky se vyhladí.

Druhou skupinou jsou liftingové nitě. Tyto nitě mají zoubky, díky kterým se pevně fixují v tkáni, pozvednou ji a stejně jako kolem mezonití se vytvoří kolagenový karkas, zajišťující dlouhodobější účinek.

Jak mezonitě tak i liftingové nitě jsou plně biokompatibilní s tkáněmi organismu, nevyvolávají nežádoucí reakce, časem se plně rozloží na vodu a oxid uhličitý se přirozeně absorbuje.

Niť se zcela vstřebá během 6 až 8 měsíci, ale efekt vypnutí a zpevnění tkáně zůstává od dvou do pěti let.

Výsledný efekt po zákroku je viditelný ihned, avšak postupem času se vytvořený kolagenový karkas zvýrazní. Délka účinku záleží na typu a věku pleti a hlavně schopnosti kůže regenerovat.

Tyto procedury jsou indikované pacientům, pro které ještě není vhodný větší chirurgický zákrok, ale již jsou patrné známky poklesu kůže. Hovoříme o preventivní anti-age terapii.

Niťový lifting se provádí v lokálním znecitlivění a nevyžaduje žádnou speciální přípravu předem, je časově nenáročný a bez nutnosti rekonvalescence.

Niťový lifting

Objednejte se

OBJEDNEJTE SE K VYŠETŘENÍ: +420 736 286 937

email: info@dentist-care.cz

Náš tým

NÁŠ TÝM

O vaše zdraví a komfort během ošetření se postará náš zkušený personál. Každý člen našeho týmu je nezbytnou součástí celého procesu léčby. Budete se tedy u nás setkávat pravidelně a spolupracovat na úspěšném výsledku.

Nataliya Rapiy

Nataliya Rapiy

lékař stomatolog

Více

Barbora Racká

Barbora Racká

asistent lékaře

Více

Tereza Joanidisová

Tereza Joanidisová

dentální hygienistka

Více

Aktuality

  • 20 Pro 2020

    KOSMETOLOGICKÉ OŠETŘENÍ

    Nabízíme kosmetologické ošetření kyselinou hyaluronovou, aplikaci botoxu a niťový lifting! Těšíme se na Vás!

  • Přijmeme zdravotní sestru

    13. 1. 2020

    Přijmeme zdravotní sestu na poloviční úvazek do přátelského kolektivu.

Archív

Ordinace