Úsměv o Vás řekne víc, než tisíc slov.

Specializujeme se na parodontologickou a kosmetologickou péči.

VÝPLNĚ KYSELINOU HYALURONOVOU

Naše ordinace Dentist care, s.r.o. v Ostravě - Zábřehu poskytuje ošetření kyselinou hyaluronovou. Vše potřebné naleznete v následujícím článku.

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je látka, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Společně s kolagenem udržuje kožní buňky pružné. Pomáhá se zadržováním vody v tělesných tkáních a nachází se v extracelulárním matrixu, což je prostor mezi buňkami, kde zadržuje vodu a tím zajišťuje kolagen a elastin stále pružný.

Použití kyseliny hyaluronové je velmi široké, zejména v medicíně a v kosmetologii. V kosmetologii se využívá především pro schopnost hyaluronu vázat vodu.

Kyselina hyaluronová se používá ve formě filleru. Jedná se o injekční aplikaci výplňového materiálu, který zajišťuje zmenšení hloubky vrásky či modelaci určité partie obličeje. Známá a velmi žádána je korekce nosu, nosoretních vrásek, zvětšování objemu rtů, tváří a obličejového oválu.

Jak ošetření kyselinou hyaluronovou probíhá?

Aplikace filleru není bolestivá, jde o velmi drobné vpichy, není se tedy čeho obávat. Je-li to však nutné, lze v případě potřeby toto ošetření provádět v místním znecitlivěním kůže. 

Po ošetření kyselinou hyaluronovou je požadovaný estetický efekt ihned viditelný. Zároveň však vzniká mírný otok po vpichu, který se vstřebá většinou v průběhu tří dnů, kolem rtů může být tato doba delší, neměla by však být delší než jeden týden.

Co Vás čeká po ošetření kyselinou hyaluronovou?

Po aplikaci kyseliny hyaluronové se doporučuje šesti hodinový klidový režim. Následující den až dva je dobré se vyhýbat vysokým teplotám, například v sauně, na masážích či bazénech a zhruba týden mrazivému počasí.

Kontraindikací při použití kyseliny hyaluronové jsou autoimunitní choroby, akutní infekce, alergie na kyselinu hyaluronovou, dermatomyositis, lupus, revmatoidní artritida, imunosupresi a alergie na lidocain.

Kosmetologická úprava kyselinou hyaluronovou se často kombinuje s dalšími metodami, např. aplikací botoxu nebo niťovým liftingem obličeje.

výplně kys. hyaluronovou

Objednejte se

OBJEDNEJTE SE K VYŠETŘENÍ: +420 736 286 937

email: info@dentist-care.cz

Náš tým

NÁŠ TÝM

O vaše zdraví a komfort během ošetření se postará náš zkušený personál. Každý člen našeho týmu je nezbytnou součástí celého procesu léčby. Budete se tedy u nás setkávat pravidelně a spolupracovat na úspěšném výsledku.

Nataliya Rapiy

Nataliya Rapiy

lékař stomatolog

Více

Barbora Racká

Barbora Racká

asistent lékaře

Více

Tereza Joanidisová

Tereza Joanidisová

dentální hygienistka

Více

Aktuality

  • 20 Pro 2020

    KOSMETOLOGICKÉ OŠETŘENÍ

    Nabízíme kosmetologické ošetření kyselinou hyaluronovou, aplikaci botoxu a niťový lifting! Těšíme se na Vás!

  • Přijmeme zdravotní sestru

    13. 1. 2020

    Přijmeme zdravotní sestu na poloviční úvazek do přátelského kolektivu.

Archív

Ordinace